کسب درآمد از تولید محتوا

همانطور که می دانید گروه نرم افزاری آرالو یکی از بخش های پلتفرم هشت بیست است. به واسطه این پلتفرم، یکی از راه های کسب درآمد در گروه نرم افزاری آرالو به کسب درآمد از تولید محتوا از تکنولوژی و وب مربوط می شود؛ لذا بستری را جهت همکاری فراهم کرده ایم تا مخاطبین عزیز با ارائه مهارت خود، کسب درآمد هم داشته باشند. منظورمان از مهارت، ترکیبی از دانش و تجربه است. با توجه به گسترده بودن دنیای تکنولوژی و وب که از نرم افزار تا سخت افزار و غیره و ذلک را دربر می گیرد، موضوعات مختلفی برای تولید محتوا وجود دارند!

مثلا ممکن است شما در زمینه برنامه نویسی هایی مانند ری اکت نیتیو یا انگولار فعالیت کرده باشید و طبق تعریف مهارت، تجربه و دانش کافی در این حوزه را داشته باشید و به تولید محتوا نیز علاقه مند باشید و یا ممکن است در حوزه برنامه نویسی جاوا اسکریپت دارای مهارت باشید و تمایل داشته باشید که از تجربه و دانش خود در این حوزه به بهانه های مختلف و با موضوعات متنوعی تولید محتوا کنید! می دانیم که احتمال بسیاری حالات دیگر نیز وجود دارد؛ پس اگر در دنیای تکنولوژی و وب، مهارتی دارید و به تولید محتوا نیز علاقه مند هستید، با ما در تماس باشید و با تولید محتوا طبق قوانین مجموعه، علاوه بر معرفی خود و آموزش به دیگران، کسب درآمد هم داشته باشید تا با هم، تاثیر مثبتی در جامعه بگذاریم.

لازم به ذکر است که آموزش و تولید محتوا در گروه نرم افزاری آرالو به سه صورت نوشتاری، صوتی و تصویری انجام می گیرد و هر کدام، شرایط مختص خودشان را دارند؛ مهم این است که شما می توانید با استفاده از این بستر، به درآمد مناسبی برسید. (به عنوان مثال: اگر به نویسندگان گروه نرم افزاری آرالو بپیوندید و به صورت نوشتاری تولید محتوا کنید، به ازای هر کلمه در مقاله پذیرفته شده، 40 تومان دریافت می نمایید؛ یعنی نوشتن یک مقاله 1000 کلمه ای در حوزه تکنولوژی و توسعه وب، معادل 40000 تومان درآمد است!)

در صورت داشتن تمایل به همکاری با گروه نرم افزاری آرالو و کسب درآمد از تولید محتوا با تکمیل فرم مربوطه با ما در تماس باشید. ما ارزش مهارت و استعداد شما را می دانیم.

لطفا برای ارسال محتوای خود در سایت ابتدا وارد شوید

درخواست مشاوره
خانه
آموزش