کسب درآمد از تولید محصول

همانطور که می دانید گروه نرم افزاری آرالو یکی از بخش های پلتفرم هشت بیست است. به واسطه این پلتفرم، یکی از راه های کسب درآمد در گروه نرم افزاری آرالو به تولید محصول در دنیای تکنولوژی و وب مربوط می شود. اگر در دنیای تکنولوژی و وب، مهارت و تخصصی دارید و از آن در راستای تولید محصولات فیزیکی و دیجیتالی و … بهره می برید و به دنبال بستر مناسبی برای ارائه و فروش محصولات مختلف در این حوزه هستید، با ما در تماس باشید و در فروشگاه سایت گروه نرم افزاری آرالو، طعم کسب درآمد از این مهارت را بچشید و کسب و کار اینترنتی خود را آغاز نمایید.

مسلما با توجه به اهمیت تکنولوژی در در زندگی و کسب و کار افراد جامعه، جای بسیاری از محصولات فیزیکی و دیجیتالی در این صنعت در کشورمان خالی است؛ مثلا ما در گروه نرم افزاری آرالو با توجه به وضعیت موجود در کشور، تصمیم به طراحی و ارائه انواع نرم افزارهای تحت وب گرفتیم!

شما هم می توانید از مهارت و تخصص خود در راستای تولید محصولات فیزیکی و دیجیتالی در دنیای تکنولوژی و وب بهره ببرید و با همکاری با گروه نرم افزاری آرالو بستر مناسبی را برای ارائه و فروش محصولات متنوع این حوزه فراهم نمایید. برای این کار، تنها کافی است با ما در تماس باشید؛ پس از بررسی و تایید هیئت منصفه مربوطه، با شما تماس گرفته می شود. گفتنی است که مجموعه، سعی به ارائه بهترین بسته پیشنهادی جهت مهارت و محصولات شما را دارد و شرایطی از قبیل همکاری در ارائه و تولید، تولید محتوا، فروش محصولات و تبلیغ آنها را فراهم می نماید.

در صورت داشتن تمایل به همکاری با گروه نرم افزاری آرالو و کسب درآمد از تولید محصول در دنیای تکنولوژی و توسعه وب با تکمیل فرم مربوطه با ما در تماس باشید. ما ارزش مهارت و استعداد شما را می دانیم.

پیشنهاد می کنیم جهت جلب نظر و تایید هیئت منصفه مربوطه، برنامه معرفی مناسبی طراحی نمایید و حداقل کاربرد محصول و مزایای آن را مشخص کنید و فایل مربوطه را ارسال نمایید.

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
درخواست مشاوره
خانه
آموزش