کسب درآمد از مهارت فروش

همانطور که می دانید گروه نرم افزاری آرالو یکی از بخش های پلتفرم هشت بیست است. به واسطه این پلتفرم، یکی از راه های کسب درآمد در گروه نرم افزاری آرالو به کسب درآمد از مهارت فروش مربوط می شود. اگر در این اوضاع بیکاری به دنبال یک درآمد همیشگی و قابل افزایش و تا سقفی نامحدود هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که از مهارت فروش استفاده کنید و فعالیت در سیستم مشارکت در فروش محصولات گروه نرم افزاری آرالو را آغاز نمایید.

چگونه از فروش محصولات گروه نرم افزاری آرالو، کسب درآمد داشته باشیم؟

به طور خلاصه، در سیستم همکاری در فروش، به شما یک کد تخفیف اختصاصی داده می شود. شما کد تخفیف خود را در هر جایی، از گروه دوستان تا گروه‌های بزرگ تلگرامی و صفحات اینستاگرامی و … تبلیغ می کنید و اینگونه در سود هر خریدی که با کد تخفیف شما صورت گیرد، شریک هستید و درصد قابل توجهی از سود به شخص شما می رسد. به این ترتیب هم مخاطبین شما خوشحال می شوند و از تخفیف بهره‌مند می گردند و هم خودتان به درآمد رسیده اید و با ما شریک ‌هستید.

حتما تعجب می‌کنید اگر بگوییم از این طریق، حتی می توان درآمدهای میلیونی داشت!؟!؟

مطمئن هستیم که بعد از شروع به فعالیت در این بخش، به زودی خودتان متوجه خواهید شد که اگر مخاطبین زیادی داشته باشید، فعالیت در این بخش از بسیاری از فعالیت ها، برایتان پر درآمدتر خواهد بود.

فقط کافی است که چندین نفر با کد تخفیف شما خرید کنند تا شما در آخر ماه از درآمدتان شگفت‌زده ‌شوید.

نکته جالب تر این است که پس از مدتی، مشتریانی که یک بار از کد تخفیف شما استفاده کرده اند، کد تخفیف را حفظ می شوند و خرید خود را به صورت دوره ای انجام می دهند و شما بدون گذاشتن هیچ انرژی اضافی، از خرید آن ها، سود می برید.

روش کار چگونه است؟

  • ابتدا در سایت گروه نرم افزاری آرالو، یک حساب کاربری ایجاد کنید. (در صورتی که از قبل حساب کاربری داشته اید، تنها لازم است که وارد حساب خود شوید.)
  • از بخش منو کاربری، وارد پنل فروشندگان شوید.
  • تایید کنید که می خواهید فروشنده گروه نرم افزاری آرالو شوید و از هر خرید، به شما سودی برسد.
  • از صفحه تماس با ما نام کاربری خود را ارسال کنید تا به شما یک کد تخفیف اختصاص داده شود.
  • از این به بعد شما در سودمالی با ما شریک هستید و مبلغی از سود هر خریدی که با کد تخفیف اختصاصی شما صورت می پذیرد، به صورت سیستمی به حساب کاربری شما افزوده می گردد.

از کجا بدانیم که چه قدر با کد تخفیف ما خرید کرده اند؟

برای شما همکار گرامی در قسمت پنل همکاران قسمتی به نام گزارش‌گیری مهیا کرده ایم تا شما بتوانید لحظه به لحظه و به صورت آنلاین مشاهده نمایید که چند بار از کد تخفیف شما استفاده شده است و حتی سود حاصل از آن خرید برای شما چقدر بوده!!

بدین ترتیب حتی اگر شکی هم به شروع فعالیت داشته اید، حتما با دیدن این امکانات، برطرف شده است! پس همین الان دست به کار شوید و به درآمد برسید.

 

لینک های مفید:

ورود یا ثبت نام در سایت گروه نرم افزاری آرالو

مشاهده کد تخفیف به همراه درصد برای خریدار و میزان پاداش دریافتی خود

 

 کلام آخر:

گروه نرم افزاری آرلو تضمین می نماید که درآمد شما از پنل همکاران، بعد از رسیدن به حد نساب قابل برداشت، در اولین روز کاری به حسابتان واریز گردد. امیدواریم با این روش کسب درآمد، باعث یک اتفاق خوب برای شما باشیم.

در صورت داشتن تمایل به همکاری با گروه نرم افزاری آرالو و کسب درآمد از مهارت فروش در پنل همکاری، اطلاعات را تکمیل و کسب درآمد خود را آغاز نمایید.

درخواست مشاوره
خانه
آموزش