کسب درآمد از آموزش

همانطور که می دانید گروه نرم افزاری آرالو یکی از بخش های پلتفرم هشت بیست است. به واسطه این پلتفرم، یکی از راه های کسب درآمد در گروه نرم افراری آرالو به آموزش مهارتهای تکنولوژی و توسعه وب مربوط می شود. با توجه به گسترده بودن دنیای تکنولوژی و وب که از نرم افزار و سخت افزار تا دنیای برنامه نویسی را در بر می گیرد، موضوعات مختلفی برای آموزش وجود دارند!

مثلا ممکن است شما در برنامه نویسی های وب مانند Asp.Net ,PHP و یا وردپرس دارای تجربه و مهارت باشید و بخواهید 0 تا صد آن را در یک دوره آموزشی تعریف کنید و یا شاید در طراحی بازی با پلتفرم Unity، تخصص و مهارت دارید و قصد داشته باشید در یک دوره آموزشی از پلتفرم های بازی سازی بگویید! می دانیم که احتمال بسیاری حالات دیگر هم وجود دارد؛ اگر در تکنولوژی و توسعه وب تخصص و مهارتی دارید و احساس می کنید که دیگران هم به آموزش دیدن مهارت شما احتیاج دارند، با ما در تماس باشید.

پس از بررسی و تایید هیئت منصفه مربوطه، با شما تماس گرفته می شود. گفتنی است که مجموعه، سعی به ارائه بهترین بسته پیشنهادی جهت مهارت و ایده شما را دارد و شرایطی از قبیل تولید محتوا، فروش محصولات آموزشی و تبلیغ آنها را فراهم می نماید.

در صورت داشتن تمایل به همکاری با گروه نرم افزاری آرالو و کسب درآمد از آموزش مهارتهای تکنولوژی و توسعه وب با تکمیل فرم مربوطه با ما در تماس باشید. ما ارزش مهارت و استعداد شما را می دانیم.

پیشنهاد می کنیم جهت جلب نظر و تایید هیئت منصفه مربوطه، برنامه آموزشی مناسبی طراحی نمایید و حداقل، اهداف آموزشی، سرفصل های آموزش و مخاطبین آموزش مد نظرتان را مشخص کنید و فایل مربوطه را ارسال نمایید.

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
درخواست مشاوره
خانه
آموزش