سوالات متداول

در این قسمت می‌توانید جواب برخی از سوالات متداول درباره گروه نرم افزاری آرالو را پیدا کنید؛ اگر سوال دیگری دارید با تکمیل فرم تماس با ما، سوالات و مشکلات خود را ارسال نموده و پاسخ لازم را دریافت نمایید.

هشت بیست پلتفرم و مجموعه ای است که با هدف ارتقاء مهارت و استقرار تکنولوژی در آن، سعی در توانمند کردن و افزایش درآمد افراد جامعه دارد. در این پلتفرم هر یک از بخش های مهارتی، نسبت به نوع خدمات و فعالیت خود، در سایت تخصصی جداگانه و تحت نظر پلتفرم هشت بیست فعالیت می نماید.

با توجه به اهمیت تکنولوژی در در زندگی و کسب و کار افراد جامعه در کنار شما هستیم تا به نوبت خود تاثیر مثبتی در تحول دیجیتال بگذاریم و سهم خود را در بهبود این صنعت در کشور ایفا نماییم.

گروه نرم افزاری آرالو با داشتن سال ها تجربه و با در اختیار داشتن متخصصین برنامه نویسی به زبان های مختلف، طیف گسترده‌ای از نرم افزارهای تحت وب و خدمات واقعیت افزوده را طراحی و عرضه می‌نماید. نرم افزارهای تحت وب طراحی شده ویژه نمونه هایی از محصولات گروه نرم افزاری آرالو می باشد؛ این نرم افزارها علاوه بر کاربردی بودن و کاربری آسان و راحت، به گونه ای طراحی شده اند که دیگر برای ساختن نرم افزار به دانش خاصی نیاز نباشد.

گروه نرم افزاری آرالو با توجه به رسالتش، سعی بر ارائه رایگان فایل های متنوع آموزش های تکنولوژی و توسعه وب جهت افزایش آگاهی و مهارت مخاطبین دارد ولی کلیه فایل ها به صورت رایگان ارائه نمی گردد و مبلغ اندکی جهت بعضی از فایل های تخصصی دریافت می گردد که میزانی از این درآمد نیز صرف امور خیریه می گردد.

بله، همکاری با گروه نرم افزاری آرالو به روش های مختلفی میسر است؛ اگر دارای ایده یا مهارتی در حوزه صنعت تکنولوژی و توسعه وب هستید و علاقه به تولید محتوا و آموزش مهارتتان دارید، همین الان فرم مربوطه را تکمیل نمایید؛ پس از بررسی هیئت منصفه مربوطه با شما تماس گرفته می شود. گفتنی است که مجموعه، سعی به ارائه بهترین بسته پیشنهادی جهت کسب درآمد شما را دارد و شرایطی از قبیل تولید محتوا، فروش محصولات و تبلیغ آنها را فراهم می نماید.

درخواست مشاوره
خانه
آموزش