نرم افزارهای تحت وب طراحی شده ویژه در گروه نرم افزاری آرالو

گروه نرم افزاری آرالو با داشتن سال ها تجربه و با در اختیار داشتن متخصصین برنامه نویسی به زبان های مختلف، طیف گسترده‌ای از نرم افزارهای تحت وب را طراحی و عرضه می‌نماید تا به نوبت خود تاثیر مثبتی در زندگی و کسب و کار افراد جامعه داشته باشد و سهم خود را در بهبود صنعت دیجیتال در کشور ایفا نماید.

نرم افزارهای تحت وب (Web Application) نوع خاصی از نرم افزارها هستند که برای اجراسازی آنها به پردازشگر قوی و منابع دیگر سخت افزاری نیازی نیست و تمامی کاربران اینگونه نرم افزارها بدون محدودیت فیزیکی و زمانی با استفاده از هر وسیله ای که امکان استفاده از اینترنت را داشته باشد، می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

این محصولات در گروه نرم افزاری آرالو علاوه بر کاربردی بودن و کاربری آسان و راحت، به گونه ای طراحی شده اند که دیگر برای ساختن نرم افزار مختص خود، به دانش خاصی نیاز نیست و علاوه بر ارائه خدمات دیجیتال، بسیاری از فرآیندهای موجود را نیز پوشش می دهند و باعث سهولت فرآیندها و کاهش خطا در ارائه خدمات خواهد شد.

گفتنی است ما در گروه نرم افزاری آرالو همواره در راستای به روز رسانی و بهبود محصولات و خدمات ارائه شده در تلاش هستیم؛ چراکه بزرگ‌ترین سرمایه‌ی ما اعتماد و رضایت شماست! جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی نرم افزار مورد نظر کلیک کنید.

درخواست مشاوره
خانه
آموزش