آموزش‌های تکنیک واقعیت افزوده (AR)

آموزش های تکنیک واقعیت افزوده (AR) از جمله خدمات آموزش های توسعه وب و تکنولوژی در گروه نرم افزاری آرالو می باشد تا به نوبت خود تاثیر مثبتی در تحول دیجیتال بگذاریم و سهم خود را در بهبود این صنعت در کشور ایفا نماییم. نسخۀ پیشرفتۀ دنیای فیزیکی را در نظر بگیرید؛ دنیایی که در آن عناصر دیداری و شنیداری دیجیتال و دیگر محرک‌های حسی از طریق فناوری به دست می‌آیند. این شمای کلی از واقعیت افزوده AUGMENTED REALITY یا همان فناوری AR است.

تکنیک واقعیت افزوده (AR) از ترکیب همزمان دنیای واقعی و مجازی شکل می گیرد. در تکنیک (AR) اطلاعات حساس، توسط تولیدات کامپیوتری پوشش داده می شوند و به عناصر دنیای واقعی افراد اضافه می گردند. با استفاده از این تکنیک، تصویری به عنوان ورودی دنیای واقعی به نرم افزار داده می شود، سپس پردازش تصویر انجام شده و متناسب با آن، اطلاعات دیجیتالی که می تواند تصویر 3 بعدی (3D)، فیلم یا صدا باشد قابل استفاده می باشد و به دنیای واقعی مخاطبین نرم افزار اضافه می گردد.

در عصر تکنولوژی، تکنیک نوظهور واقعیت افزوده (AR) فرصتی است که می تواند به عنوان روش جدیدی برای ارائه محصولات، توسعه و بازاریابی شرکت ها و سازمان های مختلف استفاده شود. با آموزش های تکنیک واقعیت افزوده (AR) همراه شوید.

آخرین آموزش های تکنیک واقعیت افزوده

درخواست مشاوره
خانه
آموزش